Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 28 Ekim 2016
Salih Sedat ERSÖZ
Salih Sedat ERSÖZ kimdir?
1956 Konya Akören doğumluyum. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji bölümü mezunuyum. Gazetecilik, MEB' da öğretmenlik ve idarecilik, Konya İl Kültür Müdürlüğü, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı ve Daire Başkanlığı görevlerinde bulundum. 1978 yılından itibaren Türkiye’de Yarın ve Merhaba gazetelerinde yazdım. Şu anda Memleket gazetesinde yazıyorum. Evli ve 4 çocuk babasıyım.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
FETÖ'nün bitmek bilmeyen ihaneti
15 Temmuz'daki darbe girişiminin FETÖ' nün tek ihaneti olmadığı bütün çıplaklığı ile ortaya çıktı, çıkmaya da devam ediyor.

28 Şubat post modern darbesinde bunların parmağı olduğunu,

Gezi Parkı olaylarının bunların tezgâhı olduğunu,

17-25 Aralık operasyonlarını bunların planladığını,

MİT Tırlarının durdurulma, aranma ve uluslararası arenada Türkiye'yi suçlu gösterme olayının bunlar tarafından tasarlanan bir düzen, bir plan ve bir ihanet olduğunu artık biliyoruz.  

FETÖ ihaneti bu kadarla bitmiyor ki, deştikçe altından ne pislikler çıkıyor.

İnanılacak gibi değil ama gerçek şu ki; FETÖ hem PKK, hem DAEŞ ile ortak hareket etmiş.

Nasıl yani;

FETÖ' cü generaller, PKK kamplarının bombalanmasından önce, koordinatları değiştirerek, kampların yerine dağları taşları bombalatmışlar.

Bu kadar da değil;

Ne zaman PKK kampları bombalanacaksa hemen PKK'lılar bilgilendirilmiş. Bilgi verme zamanı yoksa da, kendilerine bağlı pilotlara verdikleri talimatla, PKK kampları yerine boş dağların bombalanmasını sağlamışlar.

Dahası da var;

Gruplar halinde kıstırılan veya toplantı halinde olduğu belirlenen PKK'lılar, tam yakalanacağı veya infaz edileceği anda aniden gelen bir emirle serbest kalıyorlar ve ellerini kollarını sallaya sallaya çekip gidiyorlarmış.  

Emri veren kim? Tabi ki FETÖ komutanları...

Bu kadar mı? Maalesef hayır.

Yakalanan ve yargılanan PKK militanları, yine FETÖ' ye bağlı savcı ve hâkimler eliyle serbest bırakılıyorlarmış.  

Yine bitmedi. Daha korkunç olanı var.

PKK içindeki devletimizin ajanları veya istihbarat görevlilerinin isimleri, FETÖ' ye bağlı istihbarat elemanları tarafından PKK' ya bildirilmiş ve hepsinin infaz edilmesi sağlanmış.

İhanet bu kadarla da bitmiyor, akılları zorlamaya devam ediyor.

Terörle mücadelenin başında bulunan ve gece gündüz demeden cansiperane teröristlerle mücadele eden kahramanlarımızın isimleri, FETÖ' nün gazete ve TV' leri vasıtası ile ilan edilerek hedefe konuluyormuş.

Artık yeter diyorsunuz ama şunları da okuyun.

Cizre, Yüksekova, Sur ile Nusaybin'deki çukurlar, 2. Ordu'ya bağlı tankların önünde kazılmış. Bu ilçelere terörist ve mühimmat sevkiyatı da askerin bilgisi dâhilinde yapılmış.

Ayrıca terörle mücadele eden askerlerimiz, bombalı tuzakların bulunduğu yerlere bile bile gönderilerek kırdırılmış.

Darbe girişiminden hemen önce de, Hatay - Suriye sınırındaki birlikler çekilerek, sınırlar sızmalara açık hale getirilmiş.

İhanetin bu kadarını şeytan bile akıl edemez herhalde...

PKK ile böylesine içli dışlı olunur da DAEŞ ile olunmaz mı?

Onunla da aynı şekilde sürekli danışıklı dövüş yapılmış.

DAEŞ' in, Suriye'den topraklarımıza yaptığı top atışlarına misliyle karşılık verildi deniyordu ya... Meğer karşılık falan verilmediği halde, kamuoyuna bu şekilde yalan açıklama yapılıyormuş.

Güneydoğu, tam anlamıyla ihanette sınır tanımayan ve ihanetleri bitmek bilmeyen FETÖ' cülerin eline geçmiş. Bunlar sayesinde de PKK azdıkça azmış. Şimdi, FETÖ' nün bitirilmesi, PKK' nın bitirilmesini sağlayacaktır.

Bunların %100 doğru bilgiler olduğuna hiç şüphe yok. Zira bu üç örgütün de ipleri aynı dış güçlere bağlı... Kuklalar farklı olsa da kuklacı aynı...

15 Temmuz'daki büyük ihanet girişimi başarılı olmuş olsa idi, ülkemizin FETÖ, PKK ve DAEŞ ortaklığı ile kimlere peşkeş çekileceğini şimdi daha iyi anlıyoruz.

Vay güzel ülkem vay... Seni dibi görünmeyen uçurumun kenarından döndüren ve korkunç karanlıklardan kurtaran Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Sonsuza kadar var ol, bahtiyar ol Türkiyem... Sağlıklı ve mutlu yarınlar efendim.


   
2016-08-22
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları