Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 07 Ağustos 2013
Ali LALE
Ali LALE kimdir?

Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Firavunlar ve Vampirler
Firavunların, vampirlerin, belamların kahrolası yüzünü görmek istiyorsan, Mısır'da SİSİ Firavunun vahşetine bak.  Tacı tahtı tehlikede gören zalim ve şeddatlar, krallar, Allah hepinizden büyüktür. Tacınız, tahtınız yakında  yerlere serilecektir. 
Bu da Allah'ın bir imtihanıdır. Ya tüm müslümanların uyanışına vesile olacaktır. Yada yeniden esaret başlayacaktır.
Ben adım gibi eminimki tüm müslümanların uyanışına vesile olacaktır. 5-6 ağaç için saatlerce yayın yapan CNN çirkin yüzü, ikiyüzlülüğü, uşaklığı ortaya çıktı. Bunlara aldanan kişilere de müslüman diyemem. Bunlara gafil olanlarında hala çekecekleri vardır.

Zulmün başı; dün 5-6 altı ağaç için Türkiye hakkında karar aldılar. Asıl Firavunlar, vampirler ve zalimler onlardır. Ortadoğuda zavallı müslümanların kanını içmekten  doymadınız mı? Hani sizlerin demokrasi havariliğiniz. Hani sizin insanlık havariliğiniz. Sırf Müslüman ülkelerin aklını karıştırmak ve kendi menfaatlerini onlar üzerinde sağlamak için mi?Kuzu postuna börünmüş canavarlar, maskelerinizi Mısır'da ne kadar çabuk düşürdünüz?

Müslüman ülkeleri; başında taşıdıkları Firavun uşaklarını görsünler, Firavuna destek çıkanlar Namaz kılmasınlar, İbadet etmesinler, çünkü Allah'ın onların ne namazına ne de ibadetlerine ihtiyacı vardır. Onların da  maskeleri düştü. İslamla alakası olmayan krallardır. Zalimlerdir.

Uhut savaşında bilerek gitmeyenler; Allah nasıl onlar üzerinde kırmızı çizgi çektiyse, bunlar bırak zalimlere karşı  savaşmakta gevşekliği, bunlar ise müslümanlarının kanını döken şeddatlara, firavunlra destek çıkanlar para yardımı yapanlar Allah onlarında kalemini kırmıştır. Allah adalet sahibidir. Onun adaleti şaşmaz, dün müslümanlara yardım etmekte gevşeklik yapanları çizen rabbim bugün de müslümanlara karşı savaşan zalim sistemin ortaklarını da kırmızı kalemle çizmiştir. Onların dünyada da tahtı sallantıya girmiştir.


Müslümanın kanını akıtan Firavunlar, onlara destek verenler, onlara para yardımı yapanlar, Bunlar Allah katında aynı kategoride anılacaklardır.  Varacakları nihai yerdir cehennem. İbret için Allah bunlara da bir sinek musallat edecektir. Yeter ki Müslümanlar Allah'ın dinine sahip çıksınlar Allah'ın ipine sımsıkı bağlansınlar. Vallahi Allah da onlara sahip çıkacaktır.


Bugün Müslümanlar temizleniyor, üzerindeki küfür lekeleri, tozlar siliniyor yeniden islamın parlak dönemine geri dönüyor.
Uhut'ta Hz. dinlenmeyen müslümanları Allah nasıl cezalandırdıysa bugün ise bu şekilde cezalandırılıyor. Çünkü Müslüman toplulukları islamı yaşama yerine, isimle yetinen bir toplum haline gelmiştir. 


Müslüman kardeşlerin direnişi ve küfre isyanı, tüm müslümanların uyanışına vesile olacaktır. Allah Müslümanlarıı günahlarını ağır bir cezayla temizliyor. İnşallah bu son olur.Yeryüzünde ezilen müslümanların tümünün dirilişine vesile olur. Birdaha dinde gevşeklik göstermeyerek hakkın adaletini önce nefislerinden sonrada ya ışık olur dünyayı cehalettin zülmunden kurtarılarak aydınlığa kavuştururlar.

Rabbim sen, Müslümanlara hidayet ver onları merhametinle yargıla ve onlara güç ve kuvvet ver, şuur ve bilinç ver. güç ve kudret sahibisin sen.

 


   
2013-07-29
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin