Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Eylül 2015
Yıldıray BARAK
Yıldıray BARAK kimdir?
ANADOLU BASIN-YAYIN BİRLİĞİ İstanbul Şube Başkanı -Önce VATAN Gazetesi Köşe Yazar ve Yayın Koordinatörü Sivas'ta doğdu Sivas Hakikat gazetesinde başladığı gazetecilik hayatını Sivas Anadolu gazetesi, Sivas'ın Sesi, Sivas Olay, Cımhuriyet (Ege), Son Havadis, Ege Güneş, Ege'nin Sesi Tan gazetesinde sürdürdü. 1994 yılında başladığı İnternet yazılarını, 1995 yılından itibaren ulusalhaber12.com, hurses.net, 10numarahaber.com ve gazetesonhavadis.com da düzenli olarak yazmaya başlayarak, İnternet'in Türkiye'de geniş halk kesimleri tarafından tanınmasına katkıda bulundu. 1995 yılından beri Köşe Yazarı ve İnternet Gazeteleri sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir. Son Havadis, Hürses Gazetesi ve 10numarahaber.com, ulusalhaber12.com internet haber siteleri sahibi, genel yayın yönetmeni ve yazarıdır. Önemli köşe yazıları ; Aleviler ve Kürtler Hıristiyanlaştırılıyormu? , Emperyalizm Kapımızdan neden gitmiyor, Gladyo, Demirel'in ölüm listeleri, Andıç-mandıç, Türkiye
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Tüm yollar AKP'ye çıkıyor
AKP gerilemesine ilişkin işaretlerin fazlalaştığı bir haftayı geride bıraktık. Reyhanlı'da ‘'bindirilmiş kıtalar'' a konuşan Erdoğan, açıklamalarının merkezine ‘'neden ilk gün gelmediğini'' oturttu.

Dış politikanın yanı sıra, içki yasağı, ertesi gün hap yasağı ve benzeri görülmemiş gerici uygulamaların tamamı ‘' bütün yolların AKP'ye çıktığı'' bir muhalafet çizgisini motive ediyor.

Obama, ‘ Suriye'de tüm etnik grupların temsil edildiği bir düzenin inşası için Türkiye ile yakın çalışmayı sürüdüreceğiz'' demiş.
Amaç, ‘Demokrasi ve barışın tesisi' imiş !
Aynı sözü Bush Irak için söylemişti.
Katliam ve kan gölünden bir zeminde ‘tüm etnik gruplar ve inançların temsil edildiği' düzeni Irak'ta kurdular !
Şimdi ‘ülkesel dönüşüm'de yıkım alanı Suriye ! Gücünü ‘kentsel dönüşüm', öcünü ‘ileri demokrasi'de kanıtlayan AKP yıkım işine biçilmiş kaftan.
Obama'nın hesabına göre taşeronlukta en ucuz, en sorunsuzu odur.

Ama Saray'daki hesap Şam'a uyar mı? O başka soru !


   
2013-08-06
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları