Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 29 Ağustos 2014
Cem Ali YAMAN
Cem Ali YAMAN kimdir?
@cemaliyaman42
  YAZARIN SAYFASI
Bendeyazarim.com
Evet yanlış okumadınız. Şuan içinde bulunduğunuz, gezindiğiniz siteden bahsediyorum. Türkiye'nin fikir platformu. Fikri olan her bireyin, düşüncesini özgürce ifade edebildiği bir ortam. Kutuplaşmadan öte, belirli bir kitle ile özdeşleşmemiş bir fikir havuzu. Kemalist, ulusalcı, liberal, muhafazakar, sosyalist, ya da İslamcı hangi ideoloji ya da prensibe sahip olursanız olun rahatlıkla düşüncenizi ifade edebiliyorsunuz.

Nitekim şahitsiniz. Gazetecisinden tutun, öğretmeni, akademisyeni, doktoru, esnafı her kesimden bireyin birleştiği bir fikir ortamı ve bir o kadar da birbirinden kıymetli yazılar ve yazarlar var.Yazıların belirli açıdan düzenlemeleri yapıldığı taktirde basın ve akademi camiasına ciddi katkısı olacağı kanaatindeyim.
Kısa sürede yakaladığı okuyucu kitlesi ve tirajı ile adım adım markalaştığını düşünüyorum.
7 coğrafi bölgeye dağılan yazar ve okuyucu kitlesi, Türkiye'nin özlenen yüzünü yansıtır nitelikte...
Ötekileştirmeden uzak bütünleştirici yayın çizgisi ile de mevcut basın kuruluşlarına örnek teşkil etmektedir.


Aslında bu yazıma başlamadan önce aklımdan farklı bir konu geçiyordu. Fakat kısa bir teşekkür mahiyetinde bu yazıyı, yazma gereği hissettim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ve basın camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum.   
2013-09-21
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları