Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 05 Nisan 2014
Fahri HACICAFEROĞLU
Fahri HACICAFEROĞLU kimdir?
Trabzon'un Sürmene ilçesinde doğup Of İlçesinde yaşayan ve hayata imtihan için geldiğini bilip bunun gereğini yapmaya gayret gösteren bir insan...
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Paketiniz Hiç Kapanmadı ki Açılsın!
Hükümet 11 yıldır halkın çoğunluğunun oyunu alarak! iktidarda halka(!) hizmet! ediyor. Bu hizmetlerin gerçek halka yarayanlarını aşikar şekilde yaparak halkın dışında olan diğer zümrelere de yapılan hizmeti gizli kapaklı yapmaya çalıştı. Aşikar şekilde halka yaptığı hizmetlerin birçoğunu yüzüne gözüne bulaştırdı. Fakat bulaştırmadan da yaptıklarını söylemeden edemeyeceğim. Misalen, yollar! hastaneler!, toplu konutlar, teknoloji alanındaki gelişmeler vs.

Yapılan güzellikleri at spikeri gibi sunan hükümete teşekkür ediyorum. Esas halkın rahat rahat uyuması için mevcut hükümeti kullanan ve ona ‘bu halkı uyandırmamak için onlara sürekli uyutucu ilaç ver' diyen aktörlere teşekkür etmek lazım. Saolsunlar bizim rahat rahat uyumamızı istiyorlar ve kullandıkları hizmetçilerine emir vererek bu görevi yerine getiriyorlar. Ben neden görevi yapana teşekkür edeyim ki? Esas yaptırana teşekkür etmek lazım!

Halkı rahat uyutan uyuşturucular, pardon hizmetler belli zamandan sonra tesiri kaybetmeye başlayınca yenileri ile bu görevlerine devam ediyorlar. Maşallah hizmetçilerde öyle çalışıyor ki kölelik onların yaptığının yanında hiç kalır. Çünkü köle eziyet gördükçe sahibine küfreder. Fakat bizim hizmetçi köleler, eziyet gördükçe sahibine rahmet okuyor!!!

Konuyu uzatmadan gelelim hizmetçilerin yeni uyuşturucu, yine pardon hizmet paketini açmasına. Adına Demokrasi dedikleri bu paket 30 Eylül tarihinde bizzat Başbakan'ın ağzından açıklanacakmış. Basın günlerdir paketin içini tahmin ederek birşeyler yazıp çiziyor. Fakat yetkililerden paket ile ilgili gık çıkmıyor. Süper paketlenmiş paket ki hiçbir bilgi sızamıyor!

Hani bir yerden özel bir ürün sipariş verdiğimizde ve kırılıp incinecek bir ürün olduğunda yetkili şirket bu ürünü nasıl paketler? Ürün mini minnacık olsa dahi size gelen paket koskocaman bir paket olur. Neden? Çünkü çok önemli olduğu için firma defalarca sarmış sarmalamış ürünü. Bu Demokrasi paketi de aynen onun gibi. Öyle sarmış sarmalamışlar ki yetkili ağızlar dahi bir bilgi kaçırmıyor.

Ama neden?

Başta da belirttiğim gibi bu hizmetçiler sahiplerine karşı çok itaatkârlar. Bu paket te esas sahipler için çok önemli bir paket. Bunun içinde halkı rahat rahat uyutacak ilaçlar, yine pardon yaaa hep karıştırıyorum, halkın rahat edeceği hizmetler olacak. Bu hizmetler! sayesinde halk şimdikinden daha derin bir uykuya dalacak ve mışıl mışıl uyuyacak! Uyutanlar hedefledikleri ameliyatı gerçekleştirip hizmetçilerini de bu ameliyat için hizmetkâr olarak kullanacak ve sonunda da ameliyathanede kullanılan aletler gibi işi bitince çöpe atacak.

Sonuç ne olacak?

Tabi ki kula kul olmak için çalışanlar köleliğe devam edecek ve kendilerini Rab ilan edenler de sefalarını sürmeye devam edecekler!

Bu konuları dillendirdiğim bir arkadaş bana ‘ne kadar da komplo teorisi kuruyorsunuz' dedi. Bende kendisine, ‘yıllar önce de aynı şeyler söylenmiş ve bunlar içinde komplo teorisi denmişti. Fakat komplo teorisi sanılan şeyler bir bir gerçekleşti dedim. Bana ‘eskiler başka şimdikiler başka' dedi. Bu  yazı içinde aynı şeyleri diyenlere ‘at gözlüğü ile bakmayın' diyorum


   
2013-09-24
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları