Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 04 Ekim 2013
Murat ATIŞ
Murat ATIŞ kimdir?
1989 istanbul doğumluyum ailem aslen ığdırlıdır. 1972 de istanbula göç etmişler. ilk ve orta öğrenimimi istanbulda tamamladım. semiha şakir anadolu lisesinden mezun olduktan sonra muğla sıtkı koçman üniversitesi kamu yönetimi bölümünü bitirdim. Kayseri 1. komando tugayında kısa dönem er olarak askerliğimi yaptım.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Dağlık Karabağ'a duyarsızlık
YA KARABAĞ YA ÖLÜM
 
Tüm  dünya her gün savaş naraları ile inlerken biz işgal edilmiş topraklarımızı geri  istersek neden savaş taraftarı sayılıp lanetleniyoruz anlayabilmiş değilim. Her gün Suriyeyi vurma planları yapılıyor. ABD ve NATO uçakları Afganistanda masum halkı 'YANLIŞLIKLA' bombalıyor, Filistin misket bombaları ile ateşe veriliyor ve yardım koridorlarına izin yok, konvoylar sınırdan alınmıyor birde Akdenizin ortasında eşkiyalık yapılıyor bunu Somalili insanlar yapınca korsanlık sayılıyor.

  Biraz artık bize ait olanın bize verilmesini istiyoruz çok bir şey istemiyoruz. Bundan 21 yıl önce işgal edilen Dağlık Karabağ bölgesinin iadesi için çalışıyoruz ve her gün birilerini rahatsız etmeye devam ediyoruz. Fakat üzülerek söylüyorum ki Türk halkı bu meseleye çok ilgisiz ve duyarsız. Özellikle Türk medyası Kafkaslara gözlerini tamamen kapatmış. Suriye den bir kurşun Ceylanpınara denk gelse manşet oluyor ama Ermeni kurşunuyla Karsta bir vatandaş vuruluyor haber değeri taşımıyor. Bu ikiyüzlülük ve vurdumduymazlığın artık kalkmasını Türk medyasından diliyorummmm.

  Türk kanallarında Singapur, Malezya, Suriye, Bosna hersek kadar bir değeri de Azerbaycan ve Türkmenistan gibi kardeş ülkelere verin ve en azından birer sayfanızı bu ülkeler ve halkları için ayırın...


   
2013-09-28
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Başımız yerde kalmasın!
- Mazlumların bayramı mübarek olsun...