Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Aralık 2013
Ahmet DEVREZ
Ahmet DEVREZ kimdir?
1956 yılında Çorum-Kargı´da doğdu. Hasanoğlan Atatürk İlköğretmen Okulundan 1975 yılında mezun oldu.Sırasıyla Erzincan Tercan, Mardin Midyat ve Çorum -Osmancık ve Kargı ilçelerinde görev yaptı. Hala göreve devam ediyor. Evli 2 çocuk babası. İngilizce bilmiyor.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Üzülüyoruz... Seviyoruz... Anlayamıyoruz...
Üzülüyoruz. Dershaneler üzerinden yürütülen tartışmaları dinlemekten keyif almıyoruz.  Maalesef hangi kanalı açsak bu konuda bir tartışma programı var. Hangi gazeteyi alsak elimize, aynı konu. Konu hakkında yazı yazmayan köşe yazarı kalmadı sanki. Madem öyle, bir yazı da biz yazalım dedik.  Belki de geç kaldık.

Seviyoruz. Her ikisini de seviyoruz. Dünyanın dört bir tarafında Türk okullarının açılmasını sağlayan  Hocaefendiyi  ve  sevenlerini  seviyoruz. 11 yıldır ülkemizin kangren olmuş sorunlarının üstesinden gelen  başbakanımızı da seviyoruz. Sevdiğimiz iki insanın bu şekilde karşı karşıya gelmesine üzülüyoruz. Canımız yanıyor. İçimiz burkuluyor. Bitsin artık bu anlamsız kavga diyoruz.

Anlayamıyoruz. Olanları izliyor, bir anlam veremiyoruz. Bir an önce sona ermesi için dua etmekten  başka bir şey gelmiyor elimizden.

Komplo teorilerinden geçilmiyor. Onlara da itibar etmek istemiyoruz.

Ama bu kavgadan medet uman, el oğuşturanları da görmüyor değiliz. Mesela  Yılmaz Özdil, çok keyiflidir bu aralar. Bekir Coşkun'da öyle. Hele Emin Çölaşan'ın keyfine diyecek yoktur. Ulusal TV, Halk TV... Saymakla bitmez sevinenler.


Ne Hocaefendi'ye, ne de başbakana akıl verecek halimiz  yok. Hali pür melalimizi arz ettik. Sevenlerinizi  üzmeyin,  sevmeyenlerinizi  sevindirmeyin.


   
2013-11-30
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
a.betül
2013-12-04 21:07:34    ip: 78.182.126???
okudum... beğendim...
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları
- Dershaneler Kapanmalıdır
- Öğretmenim Ben
- Türkiye'nin Gündemi
- Gündeme Dair...
- 'İslam'da Başörtüsü Yoktur!'