Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 29 Haziran 2014
Semra ATASOY
Semra ATASOY kimdir?
Arkeolog Yazar, Özlem yayınlarından altı adet çocuk öykü kitabı ve bir adet şiir kitabı, yetişkinlere yönelik siyaset ve kadınlarımızı anlattığı deneme anı kitabı "AŞKIN ADI TURUNCU" ve "GÜNEŞ YENİDEN DOĞAR MI?"adlı romanın yazarıdır.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Yepyeni Yıl...
YENİ YIL DİLEKLERİ Mİ DEDİNİZ?   

2014'e de geldik, bu yıl bizi neler bekler, ne sürprizler hazırlamıştır kim bilir. 2013 yılı nedense çok uzun sürmüş gibiydi, bitmedi bir türlü.


Yeni yıl, eski yılın devamı olacak gibi, mucize yok, işaretler aslında nasıl bir yıl yaşayacağımızı gösteriyor hepimize.

Kendimizi kandırmayalım, zor geçecek zor. Ülke olarak zor dönemlerden geçiyoruz. At izinin it izine karıştığı bu günlerde, kim doğru kim yanlış iyice karıştı. Önümüzdeki günlerde de doğruyu bulmakta zorlanacağız.


Ve bu zor günlerde tek doğru, bu vatanın bütünlüğünü korumak olmalı. İçteki ve dıştaki düşmanlara karşı bir araya gelip, kenetlenip, vatan toraklarımızı ve cumhuriyetimizi korumalıyız, gelecek için, çocuklarımız için.


Yeni yıl dileklerimi dediniz, sıralayayım öyleyse, Türk olarak doğduğumuz bu topraklarda Türk olarak yaşamak ve ölmek, gençlerin isteklerine kulak vermek, onların isteğine göre yol çizmek, eğitimi tüm çocuklara ulaştırabilmek, kadınlara tüm kapıları açmak, birbirine hakaret etmeyen, küfür etmeyen meclise kavuşmak, hırsızlardan, aç gözlülerden devleti cebine dolduranlardan sonsuza dek kurtulmak, devlet malını halkı için kullanmak, toprak bütünlüğümüzü korumak, cumhuriyeti korumak.


Çok mu şey istiyorum, değil.


Yeni yıl herkese güzellikler getirsin.  


   
2013-12-30
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları