Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Murat BARIŞ
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Komünist PKK evrim teorisi ile eğitiliyor
Pkk'lı bir terörist silah egitiminden önce fikir egitimine tabi tutulmaktadır ve bu fikir egitiminin konuları öncelikle Darwinizm (Evrim Teorisi) ve Metaryalizm ve Komunizmdir..  

Bunun icin bulundukları yerlerde cok kapsamlı ve tek taraflı olarak kitaplar, dergiler ve tv programları ile beyinler yıkanır. Fiziki talimler cok sonradır önce zihinsel din karşıtı ideoloji talimlerinin tamamlanması gereklidir. Bu tek yanlı egitimin cevapları anlatılmadıgı icin kısa süre sonra kiside hipnoz etkisi yapar. Böylelikle bir aldatmacadan ibaret olan Evrim inancı hızla dünya görüsü olarak belleğine yerlesir.
 

Aldıgı Darwinist-Metaryalist egitimler sonucunda hayatı bir mücadele alanı ve insanlarıda (kendisi dahil) bir hayvan türü olarak görmeye baslar. Artık bundan sonra Pkk'lı bir terörist icin yada Evrim Teorisine inanan insanlar icin ahlaki degerlerin, dini inancların, sefkat ve merhametin, demokrasinin,sevginin hatta bilimin dahi bir önemi yoktur. Bu insani degerleri Darwinist-Komunist ideoloji geregi birer zayıflık ve hastalık olarak kabul eder. Bu sapkın inanc geregi insan öldürmek ise sıradan ideolojik bir uygulamadır.
 

Bu Darwinist (Evrim Teorisi) alt yapı saglandıktan sonra kisinin eline silah verip dağa yollamak cok daha kolaydır. Zihnine tamamen yerlestirilmis olan Komunist inancla artık Darwinizmin geregini yapacaktır. Ya ölecek yada öldürülecektir.Bu durumu ise zaten inancı geregi dogru bulur ve uygular..
 

Dolayısıyla ülkemizi bölmek isteydo tehlike top, tüfek yada silah degil Darwinist fikirdir. Bu Darwinist ve Metaryalist (Putperest) sistem yalnızca güneydoguda degil tüm Dünya genelinde vardır ve büyük bir tehlikedir.
 

Ve bu sapkın ideolojiler (Darwinizm, Metaryalizm, Ateizm, Komunizm, Fasizm) silahla, kınamalarla, lanet etmelerle, kahrolsun demekle asla bitmezler. Bu tarz haberler bu ideoloji sahipleri icin bir eglence ve bir alay konusu olmaktadır. Cünkü karsıda ne kadar zarar verirse o kadar Evrime-Devrime katkı yaptıgına inanan, öldügünde toprak olup yok olacagına inanan, Allah'a yani Yaratılısa, ahiret hayatına inanmayan,insanların hayvanlardan geldigine inanan bir insan durmaktadır.!
 

Ülkemiz ve Dünya Darwinist-Komunist beladan kurtulmak istiyorsa Anti-Darwinist,Anti-Metaryalist ve Anti-Komunist calısma yapmalı ve devlet okullarında resmi olarak okutulan bu ideolojiyi (Evrim Teorisi) hemen durdurmalı yada Yaratılısın bilimsel gercekleri okullarda bu sapkın ögretinin karşısına cevap olarak konulmalıdır..
 

Böyle bir calısmayı gereksiz ve etkisiz bulanlar, Evrim Teorisini sadece Maymundan Insana dönme hikayesi sanıp önemsemeyenler şunu iyi cok cok bilsinler ki, "Darwinist-Komünist Pkk üyesi terörist hiçbir zaman rahat etmek için yada kürtçe serbest olsun diye silahlı mücadele vermez. Rahat etmek için gece gündüz Darwinist eğitim almaz ve dağlarda oldukça zor koşullar altında Komunist hedef için yaşamaz. Sırf rahat etmek amacıyla savunmasız insanların canına kast etmez,kendisini ölüme atmaz.

Bir Pkk'lı terörist icin sahip olduğu Darwinist-Materyalist-Komunist dünya görüşünde bir değişme olmadığı sürece asla şiddet ve kanlı devrim hedefini bırakmaz. Amac özerlik adı altında öncelikle güneydoguda komunist bir bölge olusturmak ve ardından silahlanıp bagımsızlık ilan ederek diger Komunist ülkelerle birlikte önce ülkemize ve sonra tüm dünyaya saldırmaktır, taa ki Komunizm dünyaya hakim olana kadar...
 

www.komunistkurdistantehlikesi.com

   
2014-02-02
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları