Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 10 Mart 2014
Mustafa İSPİROĞLU
Mustafa İSPİROĞLU kimdir?
Tekirdağ Myo Muhasebe bölümü mezunu. Serbest meslek sahibi. Evli ve 3 çocuk babası. Ülküsü ve ideali Hukuk'un Üstünlüğü.
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Pensilvanya'daki Eski Hocama...
Burada sizi sevdiğini ve cemaatinizden olduğunu iddia eden televizyoncular ve gazeteciler var hocam. Haberlerinde de somut delillerden değil hep iddialardan bahsediyorlar. Ülkemde barış süreci hakimken onlar hala yayınladıkları dizilerde savaşı sürdürüyorlar. Burada biri var hocam, adı Remzi. Yalvarırcasına ''ne olur barış bitmesin askerde ya da dağda ölmek istemiyorum.'' diyor. Dünyanın gözü önünde haykırdığı halde bu televizyoncular Remzi'yi göstermiyorlar hocam. Lakin barış düşmanlarını TV'lerinden eksik etmiyorlar. 

Burada bir yardım kuruluşu var hocam; adı İHH. Bu kuruluş Filistin'deki ve Gazze'deki kardeşlerimiz ve dünyadaki Müslümanlara yardım etmek için çabalıyor ve sizin de bildiğiniz üzere uluslararası sularda üstelik hiçbirinin elinde silah yokken teröristler tarafından şehit edildiler hocam. Bu sizi sevdiğini söyleyen, sizin cemaatiniz olduğu söylenen televizyoncular İHH'nin teröristleri barındırdığını ima ve iddia ederken silahsız insanları şehit eden teröristler için otorite diyorlar hocam. Bu teröristler bunla kalmıyor Filistinde oyun oynayan çocukları da öldürüyor yine de bu televizyoncular o katilleri otorite kabul ediyor hocam.

Bu televizyoncular Başbakan'ı yolsuzluklara ortak olmakla suçlarken, İBB başkanlığına aday olan ve 1998 yılında aldığı krediyi geri ödemediği iddia edilen ayrıca 1 takım elbisesi varken yine 1998 yılında onlarca mal varlığına bir anda sahip olan Mustafa Sarıgül'den hiç bahsetmiyorlar hocam.

Bu televizyoncular tarafsız olduklarını iddia ediyorlar, lakin 1992 yılına kadar zarar etmeyen SSK'yı görev yaptığı 1992-1999 arası %350 zarar ettiren K.Kılıçdaroğlu'nu artık sorgulamıyor hocam.

Biz peygamberimizin rüya dışında görülemeyeceğini sizden öğrenmiştik hocam. Zira canı kadar sevdiği sahabeleriyle bile uzaktan iletişim kurmamış olduğunu biliyoruz. Yine bu televizyoncular gökten indirdiği peygamberimizi kamyonetin kasasında taşıdılar. Evangelizm benzeri bu saçmalıkları İslam'a taşımaya dinimizin ihtiyacı var mı hocam?

Sizin cemaatinizden olduğunu ve sizi çok sevdiğini söyleyen bu televizyoncular Erdoğan hükümetini düşürmek istediklerini açıktan açığa söyleyebilirlerken, hangi partiye oy vermemiz gerektiğini utanmadan ve sıkılmadan söylüyorlar hocam. Söylediklerine göre bu hükümet gidecek ve gökten zembille inmiş tertemiz insanlardan oluşan yolsuzluğu hırsızlığı lügattan çıkaracak bir hükümet gelecekmiş. Bu mümkün mü hocam? İnsanın olduğu yerde güzelliklerin olduğu gibi bazı çirkinliklerinde olduğunu, önemli olan umumun ahlaklı yaşaması olduğunu öğrenmiştik hocam. Bu televizyoncular bizi kandırıyor mu hocam?

Bu hükümet giderse mesela Montrö Anlaşması'nı delen 2. Abdülhamit'in hayali olan Karadeniz'den Marmara'ya 3. boğaz yapılacak mı hocam?

Veya ilk Türk uçak gemisi yapılacak mı?

Ya da 3. büyük havaalanı yapılacak mı hocam?

Yoksa bu hükümeti göndermek isteyenler ayrıca hükümetle birlikte bu projeleri de mi gönderiyor hocam? (Siyonistlerin istediği gibi)

Yoksa bu paylaştıklarımın sizin için hiçbir önemi yok mu hocam? Sizin en büyük sevginiz Cemaatinizin geleceği mi hocam? Cemaatinizin geleceği için bu hükümetin gitmesi mi gerekiyor hocam?

 Ben bu televizyonculara güvenmiyorum çok düşündüm hocam. Bir kez daha düşündüm eğer siz onları seviyorsanız, ben onları sevmiyorum hocam, eğer onlar sizi seviyorsa ben artık sizi sevmiyorum hocam.


   
2014-02-27
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları