Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 01 Şubat 2016
Adem GÜRSAL
Adem GÜRSAL kimdir?
OBJEKTİF GAZETESI KÖŞE YAZARI -FRANSA */////////* YALOVA PUSULA GAZETESİ KÖŞE YAZARI - YALOVA *////////* 53 RİZE DERGİSİ FRANSA TEMSİLCİSİ *//////////* GAZETECİLİĞE YENİ ŞAFAKTA BAŞLAMIŞ (2006-2010) */////////* Karadeniz'de SON NOKTA GAZETESİ'NDE KÖŞE YAZARI OLARAK BAŞLADI (18.11.2013 ) */////////* UETD STRASBOURG TANITIM VE MEDYA BAŞKANI / FRANSA */////////* UETD ALSACE BÖLGE'Sİ TANITIM VE MEDYA BAŞKAN YARDIMCISI / FRANSA */////////* 07-31 mayıs 2015 Milletvekili genel seçimlerde Ak parti Fransa / Strasbourg seçim koordinasyon Başkan yardımcılığını yürüttü.*/////////* 1 Kasım 2015 Milletvekili genel seçimlerde Ak parti Fransa / Alsace Bölegesi seçim koordinasyon Başkan yardımcılığını yürüttü. 4 yıllık İşletme Fakültesi Mezunu / Evli ve üç Çocuk Babası / Memleketi Rize
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
28 Şubat ve 27 Mayıs Senaryolarının Aynısı...
28 Şubat'ta yaşanalar herkes az çok bilir, hatırlar. Rahmetli Erbakan hocamıza yapılanları da bilirsiniz muhakkak. Haksızlıklara uğramasına rağmen Türk milletini ve ülkenin geleceğini düşünüp o gün görevinden istifa etmek zorunda kaldı. Hatta mecbur kılındı.

Erbakan hocanın siyaseti yapıcıydı. Ülkesine verdiği katkılar bizler tarafından iyi biliriz. Erbakan hocamız siyasete yeni nesil siyasetçilerde yetiştirdi. Bunların içinde Recep Tayyip Erdoğan gibi Abdullah Gül gibi.... ve diğerleri.
Erbakan hocamızı rahmetle anıyorum.
Bıraktığı bu Milli görüş çizgisini, davasını yeni nesiller de yaşataçaktır şüpesiz.

Dün savunan adam Erbakan hocaydı. Bügün aynı davayı savunan adam Recep Tayyip Erdoğan'dır. Türlü iftiralara rağmen, montaj kasetlere rağmen, ahlaksızca dinlemelerine rağmen, yalan yanlış haberlere rağmen milletin iradesini ve demokrasiyi savunan adam.
Dik  duran adam.
Milletine güvenen inanan adam!
Senaryolar büyük!
Dertleri, amaçları Erdoğanı indirmek hatta öldürmektir.
Yani Erbakan hocaya yapılanların aynısını yapıyorlar tutmadı veya olmadı. Bundan sonra Rahmetli Menderes'e yapılanı yapıp, tutarsa yapılanlar sonucununda Menderes gibi aynı olmasını isterler. İsteyende çoktur.
Çünkü hainler bunu ister.
Senaryo bu!
Projeleri planları da bu!
Dertleri gayeleri de bu!
Çünkü Menderes'i yakan proje plan bu, Özal'ı zehirleyen plan bu, Erbakan'ı istifaya zorlayan plan bu, hatta Muhsin yazıcıoğlu'na da suikast yapan plan da bu!
Bunlar Ülkeye zarar verme projeleridir. Bunlar Ülkenin güvenini sarsma planıdır.
Bunlar Türk milletine vurulmuş darbe projeleridir.
Demokrasiye vurulan bir plandır. Seçimle geleni seçimle gönderemeyeceklerini anladılar bu yollarla göndermenin peşine düştüler.
Bugün Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkma günüdür.
Bugün hepimiz 'savunan adam' olma vaktidir.
Bugün her kez Recep Tayyip Erdoğan'a dua etmeli.
Çünkü yarin 28 Şubat'lar, 12 Eylül'ler, 27 Mayıs'lar, 27 Nisan E-Muhtırası' yaşmamak için...
Dün bunlarla bizleri vurdular. Geleceğimizi çaldılar. Ülkenin güçünü kırdılar. Maneviyatımızı yıktılar. Dinimizi rahatça yaşamayı engellediler. Ekonomik krizler yaşattılar.

Recep Tayyip Erdoğan
sadece bizim ülkenin umut'u değil. Recep Tayyip Erdoğan müslüman ülkelerin de umut'u oldu. Aynı senaryolar bu ülkelerde de gerçekleşti. Şuan bu ülkelerde zulümler hatsafada. 

Bu plan bu projeler bu ülkelerde acımasızca uygulandı.
Mısır'da ki Sisi aynı, Orta Afrika'da Müslüman kıyımları aynı, Çin'in Doğu Türkistan'daki katliamları aynı, Suriye'de ki Esed'in bombaları aynı, Filistin'de Gazze ablukası aynı, Arap baharını çıkartanlar aynı, Bangladeş'te Abdülkadir Molla'yı idam cezasını veren aynı, Myanmar'da Müslümanın katlıyamları aynı. Aynı senaryolarla ülkeler karıştı, liderler devrildi, insanlar öldü. Aynı zihniyetin devamıdır.
Biz aynı senaryoların kurbanı olmayacağız!
Bu millet bu oyunu bozacak!
Bugün planın hangi safhasında devreye sokulduğunun farkına varamazsan yarın pişman olursun. Telafi etmeye ne imkanın olur ne de zamanın kalır.
Bugün uyanık ol!
Oyuna gelme!
Başbakanına sahip çık!

Kıscası 28 Şubat ve 27 Mayıs günlerini yaşıyoruz.

Tayyip Erdoğan
'a diz çöktürmeye, irtibarsizlaştırmaya, yıpratmaya çalışıyorlar.
Ben Başbakan'ımıza suikast bile olur endişesi yaşayanlardanım. Bunlar bu kadar gözu dönmüş bu kadar alçaklar. Bu seçim sancılı geçeceği aşikârdır.
Ama Anadolu insanı Başbakan'ını sevdiğini, sahip çıktığını 30 Mart'ta gösterecektir. Anadolu insanı montajlara, iftiralara inanmayıp Başbakan'larını bağrına bastılar .

Bu millet, kimin ne olduğunu iyi bilen, iyi anlayan, iyi tanıyan bir millettir.
Onun içindir ki Türk Milleti seçimde son sözü söyleyecektir.

30 Mart Seçim sonuçları nasıl sonuçlanacak söyleyeyim mi, 'Dik dur savunan adam arkandayız ','' Seninle aynı yola devam'' , '' Her zaman seveceğiz seni'' haykırışlarıyla sandıktan çıkacak.

YALOVA PUSULA GAZETESİ
SON NOKTA GAZETESİ 
OBJEKTİF GAZETESİ
(FRANSA)


   
2014-03-01
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları