Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 05 Nisan 2014
Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK kimdir?
ÖZGEÇMİŞ 1949 yılında Konya’da doğdu. İlkokul ve İmam hatip lisesini Konya’da bitirdi. İzmir Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde ve Yurt dışında; eğitimcilik ve yöneticilik yaptı. Çeşitli Dernek ve Vakıflarda; Kurucu Başkanlık, Başkan Yardımcılığı, Basın Danışmanlığı, Dergilerde: Genel yayın Yönetmenliği görevleri ifa etti. ÜYESİ OLDUĞU KURULUŞLAR: 1. İlesam 2. Türkiye Yazarlar Birliği YAYINLANMIŞ MAKALELERİ: 1. Yeni İpek yolu dergisi (Konya Ticaret Odası yayını) 2. KONYA KİTABI VI (Yeni ipek yolu Özel Sayı) 3. KONYA KİTABI vıı ( “ “ “ “ “ ) 4. RİBAT DERGİSİ 5. KONYA ANSİKLOPEDİSİ 2. Cilt, “çocuk oyunları” maddesi. 6. www.hicrandergisi.com 7. www.dogruses.com 8. www.kazimozturk.com YAYINLANMIŞ ŞİİRLERİ 1. www.antoloji.com/kazim_ozturk RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMLARI 1. Kanal 42 2. Kon TV 3. İsra FM 4. Radyo EN 5. Sun TV 6. Konya TV KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞI GAZETELER: 1. Konya postası 2. Türkiye’de yarın 3. Yeni meram 4. Merhaba 5. Hâkimiyet 6. Yeni Konya (Halen Yazarlığı Devam ediyor) YAYINLANMIŞ ESERLERİ: 1. Çocuklarımıza Pratik Dini Bilgiler 2. Konya’da Dini Hayat 3. Mevlana’nın Tefekkür Dünyası 4. İsrail İhaneti ve Gazze 5. Şems-i Tebrizi’nin Evrensel Mesajları 6. Hz. Mevlana’nın Evrensel Mesajları 7. İbni Arabi’nin Evrensel Mesajları 8. Hz.Mevlana’da İlahi Aşk 9. Hz. Mevlana’nın Yedi Sırrı 10. Sadreddin Konevi’nin Evrensel Mesajları 11. Larende’de açan Gül SULTAN VELED’İN EVRENSEL MESAJLARI ALDIĞI ÖDÜLLER 1. Takdir Belgesi (Konya Valiliği) 2. Takdir Belgesi ( Meram Kaymakamlığı) 3. Teşekkür Belgesi (Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü) 4. Teşekkür belgesi (Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı) 5. Teşekkür belgesi ( Mevlana İlköğretim okulu Müdürlüğü) 6. Teşekkür belgesi ( Meram Belediye Başkanlığı) 7. Teşekkür belgesi (Karatay Belediye Başkanlığı) 8. Teşekkür Belgesi (Selçuklu Belediye Başkanlığı) www.kazimozturk.com www.antoloji.com/kazim_ozturk e-mail: 1. [email protected] 2. kazimo[email protected] GSM: 05358931158 KAZIM ÖZTÜRK EĞİTİMCİ/YAZAR
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Türkiye'ye Kumpas Kuruluyor!
Her seçim arefesinde, sandık, halkın önüne gelmeye başlayınca kumpasçılar devreye girerek; ülkeyi kaosa sürüklemenin, karanlığa bürümenin, kardeşi kardeşe düşürmenin senaryolarını sahnelemeye çalışıyorlar!

Bu oyunlar yeni değil! Hz. Âdem'den itibaren aynı senaryo, aynı oyun, aynı figüranlar, aynı yalanlar, iftiralar, belden aşağı vurma... taktikleri sürüp gidiyor! Pekiyi bu oyunlar karşısında; 'ne yapalım, onlar güçlü, kuvvetli, ellerinde süper imkanlar var, bunlarla baş edemeyiz! Baksanıza adamlar; aklımıza gelen her şeyi yapıyorlar! Bizim onlara kafa tutmamız ne haddimize! Aman ha, onlarla iyi geçinelim, sonra bizi AB'ye almazlar, Nato'dan çıkarırlar, IMF borç vermez, dünya bankasına muhtacız, ABD olmadan, İsrail ile iyi ilişkiler içine girmeden bu işler yürümez! Kalkınmak(!) mı istiyoruz, hemen İsrail'in, Siyonizm'in kapısını çalacaksın! Hatta çok yüksek makamlara, mevkilere mi çıkmak istiyorsun, önce Osmanlılık ruhunu inkar edecek, İslamı bir kenara bırakacak, İslami konuda ne kadar değer varsa onlara her türlü kumpası kuracaksın!

Türkiye'yi ayakta tutan; dini değerlerdir. Bu yüzden din adamlarına, Müslümanlara, onların ibadet yerlerine, ibadete çağrı niteliğinde olan ezana, kur'ana, yüce peygamberine hakaretler yapacaksın! Kimsenin ruhu duymadan, gizli gizli Müslümanların arasına, 'Müslüman gibi' gireceksin, 'Allah' diyecek, 'Kur'an' diyeceksin, konuşmalarında dini referans göstereceksin hatta ağlayacaksın bile! Sureti haktan görünerek, hükümetlerin yanında yer alacaksın! O kadar ki, kendi saltanatını kuruncaya, kendi adamlarını belli kilit noktalara getirinceye kadar! Üniversitelere, yargıya, emniyete, milli istihbarat'a, askeriyeye... kadar adamlarını yerleştireceksin! Her siyasi partiyle iyi geçineceksin, zamanı gelince; milletvekili, bakan... bile olacaksın!

Bütün emirlerini; İsrail'den, Siyonizm'den, Mossad'dan, CIA'dan, FBI'dan alacaksın! Bunlardan emir alacaksın ama, belli etmeyeceksin. Gerektiğinde; Cumhurbaşkanlarını, Başbakanları, bakanları, Genel Kurmay Başkanlarını... gerektiği her durumda her mevki sahibini 'böcek'le dinleyeceksin! Başbakanın korumalarını kendi adamlarından seçecek, makamına, evine böcek koyacak ve gizliden gizliye dinleme yapacaksın! Bununla yetinmeyecek; muhalefet partilerini, avukatları, savcıları, gazetecileri, yazarları, ilim adamlarını... ülkeye hizmeti ibadet bilen herkesi kumpasa getirmek için değişik ayak oyunları oynayacak, Siyonizm'le yan yana çalışacaksın!

İşine gelmedi mi, menfaatlerin çarpışınca; öldürme, katliam ve; 'faili meçhul' adıyla her türlü pisliği yapacaksın! Türkiye'de yayılacaksın, Siyonizm'e, İsrail'e, ABD'ye, belki de sana cukkaları kim ne kadar fazla veriyorsa ona... yumurtlayacaksın!

Bu oyunlara dikkat edelim. Hangi siyasi görüşte olursa olsun, hangi düşüncede, hangi fikirde bulunursa bulunsun... ama ne olur, Allah rızası için bu ülke gemisinin su almasına izin vermeyelim. Bugün yapılanlar, AK PARTİ'ye gibi görünüyor, fakat asıl olarak TÜRKİYE'yedir! Yarın bir başka parti iktidar olursa- eğer aynen AK PARTİ gibi; ülkeyi kalkındırmaya, terörü durdurmaya, milli kaynakları harekete geçirmeye yönelik çalışmalar yaptığı sürece- Kumpaslar devam edecektir! Öyleyse zaman, uyanık olma zamanıdır. Bakınız şair Cengiz Numanoğlu ne diyor? 

Uyanık Olma Günü!

Ey müslüman kardeşim! Gör artık uzakları;
Ufukları kuşatmış, siyonist tuzakları.
Suları bulandırıp, yemek için koyunu;
Sahnelerde sürekli, aç kurtların oyunu...

Ey müslüman kardeşim! Aç artık gözlerini;
Gör nice milletlerin, sahtekâr yüzlerini.
Gör artık! Mazlumları, arkasından vuranı,
Siyonist eşkiyânın, arkasında duranı...

Gör artık! Yerli malı, zengin taşeronları,
'Sermâye'nin uşağı, 'ulusal' baronları.
Gör artık! Zulme karşı, susmanın vebâlini,
Müslüman ülkelerin, şu perişan hâlini...

Gör artık! Çöllerdeki, çağdaş firavunları;
Halkını dilendiren, Mekkeli kârunları.
Gör artık! Bir taht için zillete baş eğeni;
Sonra da utanmadan, 'müslümanım' diyeni.

Gör artık! Omurgasız, onursuz âlimleri (!) ,
O müslüman maskeli, münâfık zâlimleri.
Müminleri, kimsesiz zanneden o câhiller,
Allah'ın yardımını, anlamaktan gâfiller...

Ey müslüman kardeşim! Dikkat et fâsıklara,
Onların tek tanrısı, tek ilâhıdır para.
Şunu bil ki; ne kadar güçlü olsa da onlar;
Sen her zaman üstünsün, çünkü sende imân var.

Ey müslüman kardeşim! Sakın unutma dünü;
Tarih diyor ki; bugün, UYANIK OLMA GÜNÜ,
Gör ki; bütün milletler, küfürde birleştiler,
Gözlerini bürüyen vahşetle körleştiler.

Ey müslüman kardeşim! Dur artık, düşün biraz!
Bu zulme, senden başka, edecek yok îtirâz.
Duy artık! Yeryüzünde, 'Allah' diyen her sesi;
Yoksa ödeyemezsin, aldığın tek nefesi.   
 
 

   
2014-03-08
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  Bu yazıya ilk yorumu yapmak ister misiniz?yazarın diğer yazıları
- Sırada Cumhurbaşkanlığı Seçimi Var