Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


GÜNDEM POLİTİKA DÜNYA EKONOMİ SPOR 06 Temmuz 2014
Ş.Mehmet ÇET
Email: [email protected]
  YAZARIN SAYFASI
Anadolu Başbakan'ına Sahip Çıkıyor
Türkiye zor ve sıkıntılı bir süreçten daha geçiyor.

Kasım 2002 den beri kesintisiz iktidarda bulunan Başbakan Erdoğan, bu uzun iktidar dönemin de çeşitli badireler atlattı.

Yasaklamalar, parti kapatma davası, darbelere ve darbecilere karşı çetin bir mücadele verdi.

İktidar döneminde ülkeyi ayağa kaldıran, ülkenin kanını emen faiz lobisini ve onları destekleyen IMF'yi kovan, uyguladığı ekonomik programlarla ülkede istikrarı yakalayan, ülkede yıllardır devam eden ve binlerce insanımızın ölümüne sebep olan terör sorununu barış ve kardeşlik projesi kapsamında başlattığı çözüm süreci ile ölümlere son veren başbakanı ve dolayısıyla büyüyen gelişen, kendi ayakları üzerinde duran bir Türkiye'yi istemeyen karanlık güçler, bu toprakları yüz yıldır oyunlar iktidarı ellerinde bulunduran güçler, Erdoğan'ı da ele geçirmek için çeşitli darbe senaryoları, gezi olayları ve son olarak da 17 Aralık operasyonlarıyla Başbakan Erdoğan ve Türkiye'ye diz çöktürtmek istediler.

Dik durabilen ve sömürgecilere one minute çeken başbakan, bu süreçte de dik duruşunu devam ettirerek emperyalist güçler ve onları taşeronluğunu yapan yerli işbirlikçilere de teslim olmadı.

Yaklaşan 30 Mart seçimleriyle Anadolu da alanlara çıkan Erdoğan'ı halk bağrına basıyor. Gittiği illerdeki mitinglerinde kalabalıklar her geçen gün daha da artıyor. Kadın-erkek, yaşlı-genç demeden alanları dolduran Anadolu insanı, emperyalist vahşi batı ya ve onlara uşaklık eden yerli işbirlikçilerine adeta şu masajı veriyorlar.

Menderesi astınız, Özal'ı öldürdünüz ama Erdoğan'ı size yedirmeyiz.

Günün sözü: Benim düşmanlarımla dost olan kimse, benim de düşmanımdır. ( Hazreti Ali )

Kalın sağlıcakla...


   
2014-03-11
YORUM YAP
Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına verilecektir. Uygun görülmeyen yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Yasal zorunluluk olarak yorum yapan ziyaretçilerimizin IP bilgileri kayıt altına alınacaktır. Teşekkürler...

  YORUMLAR 1 sayfada toplam 1 yorum
murat alhas
2014-04-20 16:27:12    ip: 78.183.39.???
ALLAH ın izniyle Başbakanımız Milletten aldığı içten yapılan dualarla küfür düzeni hiç bir şey yapamayacaktır
.......................................................................................................................................................................
1
yazarın diğer yazıları